ايران گيم 2

بازي، كد ، تحليل و....

|دانلود بازی Battlefield 3 با لینک مستقیم و سرعت بالا

BattleField3

بازی فوق العاده زیبا و اکشن Battlefield 3 که توسط کمپانی EA Digital Illusions Creative Entertainment آن را ساخته و سپس کمپانی مطرح و قدرتمند Electronic Arts آن را به تازگی برای PC منتشر کرده است ، ۵ سال از انتشار بازی Battlefield 2 می گذرد که این نسخه یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بازی های سال بود حال انتظار ها به پایان رسید و پس از مدت ها انتظار میلیون ها گیمر ، اکنون DICE بار دیگر دست به شگفتی زده و با انتشار نسخه سوم Battlefield مطمئنا میلیون ها گیمر را میخکوب خواهد کرد ، Battlefield 3 با استفاده از تمام تکنولوژی های جدید توسعه یافته توسط DICE ساخته شده است. این نسخه ی جدید دارای موتور گرافیکی Frostbite می باشد که به همین مناسبت نامش Frostbite 2 انتخاب شده است به جرات می توان گفت که به لطف قدرت باور نکردنی موتور گرافیکی DICE این بازی به سرعت رغبای خود را شکست می دهد و خود را در صدر بهترین بازی اکشن اول شخص شلیک کننده قرار خواهد داد ، بازی دارای صحنه ها کاملا واقع گرایانه و حرفه ای است که نظیر آن را در هیچ بازی اکشنی تا به حال ندیده اید ، از همه مهمتر تخریب پذیری فوق العاده بالا و شگفت انگیز بازی است که هر گیمری را محو خود خواهد کرد در این نسخه DICE بیشتر تمرکزش را روی نورپردازی و انیمیشن ها برای ساخت افکت های و صحنه های جذاب قرار داده و برای این کار از تکنولوژی Electronic Arts به نام ANT بهره گرفته که برای بازی های ورزشی مانند FIFA استفاده شده است بازی دارای مراحل سراسر هیجان و فوق العاده است که مطمئنا هر گیمری از آن لذت خواهد برد. DICE تمرکزش را روی نورپردازی و انیمیشن ها برای ساخت افکت های و صحنه های جذاب در Battlefield 3 قرار داده است. برای انیمیشن ها ، DICE از تکنولوژی Electronic Arts به نام ANT استفاده کرده است که برای بازی های ورزشی مانند FIFA استفاده شده است. اما کار این تکنولوژی دقیقا چیست؟ یعنی دیگر ترکیب انیمیشن ها بدون هیچ گونه اشکال کوچکی انجام می پذیرد.برخی از سیستم های گرافیکی بسیار انعطاف ناپذیر هستند ولی ویژگی ترکیب انیمیشن ها در هر زمانی امکان انتقال آنها به یکدیگر را به صورت بسیار روان و سریع را فراهم می کند. انیمیشن ها بسیار تاثیرگذار طراحی شده اند و صحنه های نبرد اول شخص توجه هر کسی را جلب می کند. DICE وقت بسیار زیادی برای مکانیسم جنگی این بازی صرف کرده است.وقتی شما شروع به تیر اندازی می کنید صفحه شروع به لرزیدن می کند و صدای اسلحه بر بلندگوی کامپیوتر شما چیره می شود. مبارزات با اسلحه کاملا واقع گرایانه هستند و متوجه نخواهید شد که صداها ضبط شده می باشند.

Minimum Requirements
OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-bit
PROCESSOR: 2 GHZ Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHZ or Athlon X2 2.7 GHZ)
MEMORY: 2 GB
HARD DRIVE: 20 GB
GRAPHICS CARD (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
GRAPHICS CARD (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA Geforce 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA Geforce 8800 GT or higher performance)
SOUND CARD: DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD-ROM drive

Recommended Requirements
OS: Windows 7 64-bit
PROCESSOR: Quad-Core CPU
MEMORY: 4 GB
HARD DRIVE: 20 GB
GRAPHICS CARD: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA Geforce GTX 560 or ATI Radeon 6950)

Install Instructions
1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game. Redistributables as needed in \__Installer
dir afterwards.
4. Copy over the cracked content from the Crack dir on DVD2 to your
installation dir.
5. Play the game.

As usual we recommend firewalling the main executable, not using Origin, and
avoiding EA.

 حجم: ۱۳٫۵ GB

 دانلود کرک بازی

 دانلود دی وی دی ۱ بازی با لینک مستقیم

 دانلود دی وی دی ۲ بازی با لینک مستقیم

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم شهریور 1391ساعت 10:8  توسط آرمين  |